- Deze week maak ik deel uit van de selectie die zal rijden in de rittenkoers circuit du saône et loire . Deze wedstrijd vindt plaats in de Bourgondische streek zo’n 50km ten zuiden van Dijon te Frankrijk .
- – Er staan 4 ritten op het programma :
· Vrijdag 22/04 rit 1 : Le Creusot – Bourbon-Lancy 122 km
· Zaterdag 23/04 rit 2 (’s morgens 9u30) : Autun – Chalon-sur-Saône 88 km
· Zaterdag 23/04 rit 3 (namiddag ) : Chalon-sur-Saône – Pierre de Bresse 62 km
· Zondag 24/04 rit 4 : Montceau-les-Mines – Le Creusot 155 km
De eerste 3 ritten zien er redelijk vlak uit , maar de laatste rit zal de beslissende factor zijn . Als 1e jaars is dit een mooie kans om De EFC-ETIXX renners bij te staan waar nodig !

Vorige zaterdag werdt er in de expo hallen te kortrijk (velofollies) de ploegvoorstelling gehouden van onze ploeg , het was een prachtige voorstelling .We kregen ook het verassende nieuws dat onze ploeg nauw samen gaat werken met het World-Tour team Trek-Segafredo met renners zoals Fabian Cancellara, Stijn Devolder en Jasper Stuyven . hierbij vindt u de foto’s van de voorstelling
Therefore, the CreERT2 encoding sequences were subcloned downstream of this DCX regulatory fragment Additional file 1 where can i buy cialis on line