Vorige zaterdag werdt er in de expo hallen te kortrijk (velofollies) de ploegvoorstelling gehouden van onze ploeg , het was een prachtige voorstelling .We kregen ook het verassende nieuws dat onze ploeg nauw samen gaat werken met het World-Tour team Trek-Segafredo met renners zoals Fabian Cancellara, Stijn Devolder en Jasper Stuyven . hierbij vindt u de foto's van de voorstelling

Vorige zaterdag werdt er in de expo hallen te kortrijk (velofollies) de ploegvoorstelling gehouden van onze ploeg , het was een prachtige voorstelling .We kregen ook het verassende nieuws dat onze ploeg nauw samen gaat werken met het World-Tour team Trek-Segafredo met renners zoals Fabian Cancellara, Stijn Devolder en Jasper Stuyven . hierbij vindt u de foto’s van de voorstelling

  • image image image image image image <a

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *